Wyjazdy NO LIMITS z National Geographic Polska i ITAKA


Serdecznie zapraszam na moje wyprawy jako eksperta National Geographic Polska w ramach współpracy z biurem podróży ITAKA.
Do Argentyny na spotkanie z lokalnymi kowbojami zwanymi gaucho http://www.national-geographic.pl/wyprawy/argentynscy-gaucho
I do Hiszpanii śladami średniowiecznego szlaku Camino de Santiago http://www.national-geographic.pl/no-limits/wyprawy/camino-de-santiago?fromLink=


National Geographic Polska rozpoczął współpracę z biurem podróży ITAKA. W ramach istniejącego już projektu NO LIMITS powstało 30 wyjątkowych wypraw z ekspertami National Geographic.
Wspinaczka na Kilimandżaro, nurkowanie na rafie, dzika Syberia, konno przez Argentynę, tajniki survivalu, czy ekspedycje fotograficzne. To tylko kilka z wielu propozycji wypraw, które powstały z ekspertami National Geographic Polska.


NO LIMITS to kolejny krok, aby być jak najbliżej naszych fanów. Wyprawy podzieliliśmy na dwa rodzaje: foto i adventure. Teraz każdy będzie mógł dowiedzieć się na czym polega praca fotografów National Geographic i pod ich okiem doskonalić swój warsztat na różnych krańcach świata. Natomiast miłośnikom mocnych wrażeń proponujemy wyprawę na adrenalinie z podróżnikami Travelera – tłumaczy Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna National Geographic Polska i Travelera.
http://www.national-geographic.pl/no-limits/

Brak komentarzy: